Ochotnicy

Dziękujemy za zainteresowanie!

Zawsze z wielką przyjemnością współpracujemy z ochotnikami. Jako ochotnicy bardzo przyczyniacie się do kształtowania atmosfery na naszych imprezach, czy to kibicując i pomagając na trasie zawodów, czy też pomagając nam w biurze zawodów. Ochotnicy stanowią dla nas ważną grupę współpracowników. Nie tylko dlatego, że dzięki Wam oszczędzamy wydatki, ale przede wszystkim dlatego, że ochotnicy to ludzie, którzy chcą dać coś od siebie, nie oczekując nic w zamian. Startując w różnych zawodach doskonale rozumiemy jak ważną rolę odgrywacie.

Jak możemy wynagrodzić Wasze zaangażowanie?
Każdy z Was otrzyma koszulkę ET danego sezonu. Może nie ma właściwości stroju Supermana, ale jest unikalna na swój sposób. Te koszulki są przygotowane specjalnie dla Was. Ani zawodnicy, ani nikt inny nie będzie miał możliwości ich otrzymania lub nabycia.
Zapewnimy Wam też coś na „ząb” oraz oczywiście napoje. Kto wie, być może w przyszłych edycjach naszych imprez postanowicie wziąć w nich udział, w tym przypadku możecie liczyć na zniżki w opłatach startowych.
Możemy Wam zagwarantować, że spędzicie wyjątkowy dzień oglądając zawody „od środka” i będąc częścią ekipy, która je organizuje. Poznacie sporo ciekawych ludzi i na pewno nie będziecie się nudzić!

Na naszych imprezach ochotnicy mają swoje zmiany, które trwają 2-3godziny. Zgłaszając się zgadzasz się na to, że przez te 2-3 godziny będziesz pomagał nam na wyznaczonym przez nas stanowiskach. Oczywiście możesz pomagać nam dłużej niż przez jedną zmianę.
Ochotnikiem może zostać każdy! Może być to członek teamu, który postanowił nam pomóc.
Może być to mąż/żona/brat/siostra/mama/tata/znajomy kogoś z zawodników lub osoba, która jest po prostu chętna podarować nam trochę swojego czasu i zaangażowania.

Temat ogólny znajdziesz na naszym forum:
http://endurotrophy.pl/forum/showthread.php?tid=670

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt pod adresem pawel@endurotrophy.pl
Na pewno odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, potwierdzimy też Wasz udział w naszej imprezie.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zainteresowanie!

Do zobaczenia!

 

« Powrót do strony kontaktowej