Oficjalne forum ENDURO TROPHY
Krótki post w charakterze podziękowań i informacji. - Wersja do druku

+- Oficjalne forum ENDURO TROPHY (http://endurotrophy.pl/forum)
+-- Dział: ARCHIWUM ZAWODÓW ENDURO TROPHY (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wrażenia, sugestie (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Krótki post w charakterze podziękowań i informacji. (/showthread.php?tid=5793)

Krótki post w charakterze podziękowań i informacji. - alkor - 31-01-2015 22:18

Po roku aktywnego udzielania się przy zawodach jako wolontariusz i kolejnym spędzonym już przy bezpośredniej organizacji ET moja współpraca z Horizon Five, na ten moment, dobiega końca.

Długo się zastanawiałam czy pisać tego posta ale chęć podziękowania Wam przeważyła.
Także serdecznie dziękuję- zawodnikom, organizatorom tak obecnym jak i byłym, wolontariuszom, osobom pojawiającym się na zawodach towarzysko i wszystkim, którzy razem tworzyli tę imprezę i jej klimat, za te dwa lata, przez które dane mi było poznać wspaniałych ludzi i zdobyć wiele nowych doświadczeń.
Do zobaczenia na wycieczkach, zlotach i różnych zawodach.

Korzystając z okazji bardzo Was proszę żebyście nie kierowali już do mnie zapytań czy próśb związanych z ET bo pojawiać się tam będę tylko towarzysko.

RE: Krótki post w charakterze podziękowań i informacji. - Kapitan Misfit - 31-01-2015 22:34

Ja mam dwa pytania:

1. Co to znaczy ze pojawiac sie bedziesz towarzysko?
2. Jakie nowe doświadczenia zdobylas?

Dziekuje.

RE: Krótki post w charakterze podziękowań i informacji. - rumik - 01-02-2015 01:02

(31-01-2015 22:34)Kapitan misfit napisał(a):  Ja mam dwa pytania:

Dziekuje.

Ja sie przychylam do powyższych zapytań kolegi Miss Fit Big Grin

RE: Krótki post w charakterze podziękowań i informacji. - Mati_Fabryka - 01-02-2015 09:47

Hehe no to już nie ma po co jechać na kolejne... Tongue i w końcu pojezdzisz Smile a co z odpowiedziami na powyzsze pytania Tongue ??

RE: Krótki post w charakterze podziękowań i informacji. - tomek - 01-02-2015 15:53

[Obrazek: zglaszam_to_do_prokur_2013-10-30_10-49-45.jpg]

RE: Krótki post w charakterze podziękowań i informacji. - alkor - 01-02-2015 21:14

(01-02-2015 01:02)rumik napisał(a):  
(31-01-2015 22:34)Kapitan misfit napisał(a):  Ja mam dwa pytania:

Dziekuje.

Ja sie przychylam do powyższych zapytań kolegi Miss Fit Big Grin

(01-02-2015 09:47)Mr Łypicz napisał(a):  a co z odpowiedziami na powyzsze pytania Tongue ??

Nie wiem czemu ale odnoszę wrażenie, że moje odpowiedzi mogą Was zawieść.

1. To znaczy, że będę przyjeżdżać po to żeby się dobrze bawić spędzając czas z ludźmi, których bardzo lubię bez żadnej napinki i ograniczonego przez organizację czasu.
Na luzie, bezstresowo, dla czystej przyjemności obejrzenia Waszych mordSmile
2. Poza niezastąpionym doświadczeniem imprezowym?Wink Chodzi o to, że widzicie- jedyna rzecz przy organizacji, która ma cokolwiek wspólnego z tym czym zajmuje się na co dzień to redakcja regulaminu na sezon '14. Reszta to novum więc trochę się nauczyłam.
A, no i poznałam podstawowe kryterium wyboru gogli.

(01-02-2015 09:47)Mr Łypicz napisał(a):  Hehe no to już nie ma po co jechać na kolejne... Tongue i w końcu pojezdzisz Smile

No, dokładnie. Wreszcie pojeżdżę.

RE: Krótki post w charakterze podziękowań i informacji. - Thompson - 04-02-2015 19:50

Czyli nie będzie już ogłoszeń parafialnych przez megafon na początku zawodów? ;(
A tak dobrze się Ciebie słuchało... Wink

RE: Krótki post w charakterze podziękowań i informacji. - kacmundadu - 06-02-2015 02:50

Wielka szkoda! Nie miałem jeszcze okazji poznac osobiscie. Lecz paru kolegów mowilo ze jestes Super Enduro Babka...Mam nadzieje ze bedzie nam dane sie spotkac na zawodach.

RE: Krótki post w charakterze podziękowań i informacji. - Pawel_BB - 06-02-2015 15:32

Ja też dziękuję za poświęcony czas i Twój wkład - przez te 2 sezony sporo się napracowaliśmy i każdy kto pracował przy zawodach dowiedział się jaki to jest zajob Wink powodzenia na nowej drodze zycia i liczę, że do zobaczenia na zawodach, zlotach itd.