Oficjalne forum ENDURO TROPHY
Endurofina - vlog - Wersja do druku

+- Oficjalne forum ENDURO TROPHY (http://endurotrophy.pl/forum)
+-- Dział: Ogólnie o enduro (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pogaduchy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Endurofina - vlog (/showthread.php?tid=12091)

Strony: 1 2 3 4 5

Endurofina - vlog - mr.kura - 12-03-2019 16:18

Cześć.
Czas wyjść z kącika "nasze filmy ęduro" i zacząć swój wątek. Od tego sezonu - relacje z tripów będą przeplatane z "opisem" wszelkiego pożytecznego sprzętu przydatnego w enduro.
Oczywiście zapraszam do ... Cool - subskrypcji, like itd.

Odcinek pierwszy: bardzo przydatna rzecz w enduro, mianowicie - drugi rower/ nie enduro Wink - zapraszam.

RE: Endurofina - beskid - 12-03-2019 21:22

Gratulacje z zakupu. Aby był czas na jazdę...i prezentacje w takim lub podobnym stylu jak wyżej bez tego całego pie...nia i jarania się byle czym. Piszę byś nie poszedł w złą stronę bo jesteś w top 3-ce najlepszych relacji w PL z enduro a nie tylko pitolenia o tej dyscyplinie.

No a z tym blacikiem 44T to mi dałeś więcej niż sporo do myślenia...

RE: Endurofina - mr.kura - 13-03-2019 08:19

Roweru nie odważyłbym się kupić, aż tak w ciemno. Chcę kupić drugi, ale nie wiem jaki - tego oddaję i biorę 100% szosę ze Speca. Szukam dobrego rozwiązania Smile .
Miło słyszeć takie pochwały, ciekawe czy nie zmienisz zdania, jak zobaczysz mój główny rower na najbliższe sezony Big Grin

RE: Endurofina - Barton - 13-03-2019 10:20

Obecny poziom Twoich produkcji można już uznać za górną półkę Smile
Od czasów Besendu zrobiłeś duży postęp, mam tu na myśli "reżyserię", montaż ale też autoprezentację.
Po prostu Twojego vloga dobrze się ogląda Smile

Rasowej szosy nie kupuj, gravel to jest strzał w 10 jeżeli chodzi o nasze tereny i drogi.
Odkąd jeżdżę na gravelu, wróciła radość z przemieszczania się Smile

RE: Endurofina - mr.kura - 13-03-2019 11:41

Cytat:Obecny poziom Twoich produkcji można już uznać za górną półkę Smile
Od czasów Besendu zrobiłeś duży postęp, mam tu na myśli "reżyserię", montaż ale też autoprezentację.
Po prostu Twojego vloga dobrze się ogląda
Zrobiłem printscreen'a, tak na wszelki wypadek jak by forum padło albo się internety skończyły Big Grin - dzięki.

Co do roweru, zapewne skończy się na gravelu, jednak wcześniej chcę mieć pełny obraz jak na czym się jeździ.

RE: Endurofina - mamba - 13-03-2019 13:38

Wreszcie powrót Smile

Wolałabym jednak coś bardziej gravelowego.

RE: Endurofina - mr.kura - 13-03-2019 14:44

Porównam, zobaczę - jednak jadąc na tym zastanawiałem się czy gravel nie będzie przesadą i czy będzie mi potrzebny. Przekonam się (mam nadzieję) wkrótce Wink
.

RE: Endurofina - yerzu - 14-03-2019 00:25

Ja liczę na zwiększona ilość publikacji bo Twój kanał to dla mnie top3 w tematyce rowerowej w PL

RE: Endurofina - mr.kura - 17-03-2019 10:12

@yerzu
Będzie więcej materiału Smile

Poniżej spoiler następnego vloga z listy "sprzęt". Tak, to mój rower na ten (po dzisiejszym dniu jazdy)i zapewne na przyszłe sezony.

RE: Endurofina - beskid - 17-03-2019 12:08

Ha wiedziałem, że to będzie Turbo LevoTongue W cholerę ładny jak na elektryka gdzie w większości mam odruch wymiotny. Odpowiadając na pytanie zdania nie zmieniam bo ja wcale nie jestem przeciw elektrykom w takim wydaniu jak ten Spec. Chyba wiesz o co chodzi bo też wymagania miałeś dokładnie sprecyzowane. Moje są zbieżne chyba w 99%. Na razie ciągle się jaram podjazdami i jak mi przejdzie to się pomyśli...

RE: Endurofina - mr.kura - 17-03-2019 13:43

Wiesz co, z tymi podjazdami to ciężka sprawa - ja też lubię podjeżdżać, ale dopiero teraz mam z tego radoche taką jak na zjazdach. Chcesz to zmotam drugie levo i się przejedziemy - zmienisz zdanie, będziesz chciał więcej.

RE: Endurofina - Guncar - 18-03-2019 08:04

Też mi się podoba opcja podjazdu na elektryku czy to szybsza, czy to w trudniejszym terenie gdzie mocy w nogach brakuje. Pojeździłbym Wink

RE: Endurofina - mr.kura - 07-04-2019 19:34

Nowy vlog - zapraszam. Francja, mega eksploracja - miejsce warte powtórnego odwiedzenia.

RE: Endurofina - mr.kura - 14-04-2019 12:36

Bikecheck mojej fury - zapraszam Big Grin

RE: Endurofina - damien thorn - 14-04-2019 17:37

Jaki ładny Maluszek Wink
Myślałeś Paweł o E-boxx'ie?

RE: Endurofina - beskid - 14-04-2019 19:11

Aż dwa razy sobie obejrzałem. Bardzo ciekawy materiał i czekam na relacje z przebiegu z bardziej znanych terenów w naszych górach. Coś w Twoim stylu czyli powiedzmy Korbielów-Zwardoń na ten przykład. Będzie kawa na ławę z tym przebiegiem i przewyższeniami.

Z tą sztycą to niezły szybki strzał w jajka. Nie ma to jakiejś regulacji, nie jest za mocno ściśnięta?

RE: Endurofina - mr.kura - 14-04-2019 19:11

@damien
A co to ... ?

@Beskid
Wkrótce wybieram się na co roczne 80+/3000+up w Śląskim, więc będzie konkretne porównanie.
Co do sztycy, niestety tak to ma - DRAMAT!

RE: Endurofina - ojciec77 - 14-04-2019 20:48

(14-04-2019 19:11)mr.kura napisał(a):  @damien
A co to ... ?

@Beskid
Wkrótce wybieram się na co roczne 80+/3000+up w Śląskim, więc będzie konkretne porównanie.
Co do sztycy, niestety tak to ma - DRAMAT!

Z obecnymi wiatrołomami w Beskidach, to może być ciekawie... ;-)

RE: Endurofina - shotgun - 14-04-2019 21:17

Wkrótce nabiera nowego znaczenia biorąc pod uwagę, że Skrzyczne-Malinowska jest biała.

RE: Endurofina - damien thorn - 14-04-2019 21:18

eboxx

RE: Endurofina - tomek21001 - 15-04-2019 06:35

Rower petarda i zgadzam się 100%, że to pierwszy seryjny kumaty elektryk na tripy.

Gwoli ścisłości : jak pojemność akumulatora ( potocznie niech będzie baterii, tak się już przyjęło ) to watogodziny a nie waty.
W watach można podać moc zwarciową takiego akumulatora,która tutaj jest nieistotna.
Albo szczytową moc silnika itd.

RE: Endurofina - mr.kura - 15-04-2019 15:18

@damien thorn
Przeglądałem ten model jednak szybko odpadł (losowo):
- silnik bosch
- bateria 500Wh Wink
- zintegrowany wyświetlacz
- koła 27,5
- przesadzona geometria dla moich zastosowań
- waga ponad 25kg

@tomek21001
Wiem Smile , następnym razem będę wymawiał to kompletnie Smile

@shotgun / Ojciec
Poczekam.

RE: Endurofina - mamba - 15-04-2019 15:35

No jestem ciekawa, ile to by miało zasięgu dla takiego ridera jak ja +/- 60 kg ze szpejem.

RE: Endurofina - mr.kura - 16-04-2019 03:31

Najprawdopodobniej byłby on znikomo większy lub równy. Większy wpływ na zasięg ma moc jaką się samemu włoży w jazdę oraz (chyba najważniejsze) - kadencja. Ale o tym niebawem na vlogu Smile .

RE: Endurofina - mamba - 16-04-2019 08:19

Nie no, nie mów, że nie ma różnicy jak ktoś waży 60 kg a np 90 Smile
To 50% więcej jednak.
Czekam na vloga.