Oficjalne forum ENDURO TROPHY

Pełna wersja: Ęduro w drugi weekend października.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
10 -11.10.2015 r.
Jedzie ktoś jakąś turystykę rowerową uskuteczniać i zgodziłby się łaskawie aby się do niego dołączyć albo może ktoś jeszcze planów nie ma ale chce mieć je razem ze mną?Big Grin
ja na pewno gdzieś jadę Big Grin
Dzie jedziesz?
A skąd jedziesz?
Weekend to może nie za bardzo , ale niedziela ......kusi Smile
A może 17-18? 10-11 nie da rady.
Ja 10.10 jadę w przeciwnym niż góry kierunku, więc lipa.
Jakbyście panowie dotarli na Podkarpacie czyli pewnie Bieszczady to może się spotkamy Smile
Jeśli KTOŚ/COŚ Wyspowy, Makowski albo Gorce to proszę się ujawnić!
(24-09-2015 19:59)Jerzy_MTB napisał(a): [ -> ]ja na pewno gdzieś jadę Big Grin

Gdzie?Big Grin
(24-09-2015 21:42)spytrec napisał(a): [ -> ]A skąd jedziesz?

Ja czy Jerzyk?

(25-09-2015 09:24)Misha napisał(a): [ -> ]A może 17-18? 10-11 nie da rady.

Niestety chyba nie mam opcji:<

Na razie plan jest taki aby na sobotę bądź piątek i sobotę śmignąć w jakie górki na zachodzie, po czym w niedzielę zgodine z zapotrzebowaniem mkk polecieć na KoutusieSmile
Ja może gdzieś pojadę i mam zamiar odpuścić enduro fast food i udać się na jakieś górki ale kompletnie nie wiem gdzie. Gdzie Waćpanna chce jechać?
(27-09-2015 16:28)Przeor napisał(a): [ -> ]Ja może gdzieś pojadę i mam zamiar odpuścić enduro fast food i udać się na jakieś górki ale kompletnie nie wiem gdzie. Gdzie Waćpanna chce jechać?

Waćpanna jest w tej kwestii w pełni elastyczna i na razie jeszcze z wiekszym zaangażowaniem się nie zastanawiała. Także jak ma Wielebny jakieś propozycje to uprzejmie proszę. Zresztą z Wielebnym to ja i na koniec świata pojadę.
Może i ja bym się na Kouty pisał w tym terminie, znajomi z Wro jada to może jakoś byśmy się zgadali jak się zdecyduje Tongue
(27-09-2015 17:01)alkor napisał(a): [ -> ]
(27-09-2015 16:28)Przeor napisał(a): [ -> ]Ja może gdzieś pojadę i mam zamiar odpuścić enduro fast food i udać się na jakieś górki ale kompletnie nie wiem gdzie. Gdzie Waćpanna chce jechać?

Waćpanna jest w tej kwestii w pełni elastyczna i na razie jeszcze z wiekszym zaangażowaniem się nie zastanawiała. Także jak ma Wielebny jakieś propozycje to uprzejmie proszę. Zresztą z Wielebnym to ja i na koniec świata pojadę.

Wielebny jeszcze propozycji nie ma, nie mniej bardzo przekonywująca jest ta elastyczność Waćpanny. Jak by co się urodziło to się odezwę.
jak by niedaleko to chętnie dołączę
Na 90% pojedziemy do Świeradowa, głownie ze względu na mieszany charakter grupy łódzkiej (enduracko - krosiarski)
Chociaż pod rozwagę są też Rychleby i na na niedzielę Kouty ale chyba już za wiele razy tam w tym roku byłamTongue

Tak czy siak jakby ktoś chciał dołączyć albo miał inne propozycje to oczywiście zapraszamWink
A na Kouty chcecie podchodzić w niedzielę ? Smile Zamknięte są w ten weekend niestety Sad
Tak mocno mi chodzi po głowie Ruzomberok na niedzielę Big Grin
A żeby zadowolić część XC , to może BB i Kozia w sobotę - da się podjeżdżać ( widziałem takich Smile ) , zjechać też da radę . A nd bp ? Albo Skrzyczne i Szyndzielnia Smile Czyli czerwony do Buczkowic i os3 z enduro trails. Oba mega , z tym że nie dla nieobjeżdżonych
Kozia jest mało XC - szuter na górę (dość niską), a w dół dla XC słabo, tym samym szutrem co najwyżej. Chyba, że Twister, część XC odkryje wtedy nowe partie mięśni w swoich nogach Wink (o ile opuszczą siodełka, bo inaczej poczują coś innego).
(05-10-2015 10:15)mkkafe napisał(a): [ -> ]A na Kouty chcecie podchodzić w niedzielę ? Smile Zamknięte są w ten weekend niestety Sad
Tak mocno mi chodzi po głowie Ruzomberok na niedzielę Big Grin
A żeby zadowolić część XC , to może BB i Kozia w sobotę - da się podjeżdżać ( widziałem takich Smile ) , zjechać też da radę . A nd bp ? Albo Skrzyczne i Szyndzielnia Smile Czyli czerwony do Buczkowic i os3 z enduro trails. Oba mega , z tym że nie dla nieobjeżdżonych

No, to Kouty odpadają - zresztą brałam je pod uwagę tylko ze względu na CiebieWink
Część xc generalnie pojedzie co trzeba, tylko mam jedną dziewczynę co to pierwszy raz w górach będzie. Dlatego tak mi siadają single pod nosem. Ja tam jeździć raczej nie zamierzam bo mnie nudzą, ale Karoli się powinny spodobać.

Na ścieżki w BB nie bardzo chcę się teraz ładować bo tłumów to ja nie lubię. No, i nie lubię gotowców ale z ciekawości kiedyś je odwiedzęSmile
A kto ma jakieś opcje dojazdowe wolne coby dołączyć?
(co prawda mnie to ostatnio bardziej ciągnie do biegania po Tatrach czy Babiej ale jak tam wyżej ma być gorsza pogoda to dobrymi trasami na rower w niższych górach nie pogardzę Big Grin )
W ramach tych 90% pewności, że Świeradów jedziemy jednak, za bardzo skuteczną namową mkkBig Grin, do BB. Piątek, sobota pewnie trasy naturalne, a w niedzielę się wyciągujemy za granicą bądź tez w kraju - raju, zobaczymy jeszczeSmile

Z Łodzi jedzie nas trójka więc niestety transportu już nikomu nie zaproponuje ale jakby się ktoś chciał spotkać na miejscu z nami(mnąTongue) plus Krakowem w postaci mkk i Katarzyny to zapraszamySmile
nocleg jakiś fajny macie ?
A ja chciałem do Świeradowa, trudno.
No, to Przeorku trzeba się było do mnie odezwać:< cisza z Twojej strony była, a z Mkk stały kontakt, to musiałam jakieś decyzje podjąć.

Ale nie bój nic - do Świeradowa bardzo potrzebuje wrócićWink i Masyw Śnieżnika, więc będę dawać znać.

Jerzy, czekam na telefon zwrotny i wtedy się okaże czy mamy czy szukamy dalej.
Ja to pojadę do BB na single w takim razie Tongue
Stron: 1 2
Przekierowanie