Oficjalne forum ENDURO TROPHY

Pełna wersja: Mleczko Leo2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witam na forum.
Padł pomysł abym założył tu wątek o mleczku robionym przeze mnie.
Zatem jest Wink
Mam nadzieje że wybrałem odpowiedni dział.
Zgodnie z założeniem mleczko zostało zrobione jako zgodne ze specyfikacją mleczka Stana. Skład jest bardzo podobny. Zamiast mleczka kauczukowego bez-amoniakalnego, jestem zmuszony używać tego z amoniakiem (do 1%) ponieważ nie znalazłem innego w Polsce.
Po wielu przebojach i eksperymentach ustalił się jeden skład, który jest optimum między trwałością a zdolnością do uszczelniania. Te własności są niestety przeciwstawne. Mleczko wytrzymuje w oponie od 1 do 3 miesięcy a w butelce co najmniej rok.

Mogę na specjalne życzenie zrobić wersję super uszczelniającą i mega nietrwałą ale przydatną do uszczelnienia jakiegoś trudnego zestawu.
Historia powstania i wrażenia użytkowników:
http://www.forumrowerowe.org/topic/86307...produkcji/
Ceny:
35zł/l +15 wysyłka
20zł/0.5l +15 wysyłka
Mleczko mam i polecam.
Jeżdżę na nim już od roku i jest świetne - w moim secie sprawdziło się lepiej niż caffe-latex.
Tez polecam, od 3 lat na nim jezdzimy Smile
Też mam. I kupię ponownie. Jakość/cena/ilość bezkonkurencyjna.
Jeżeli ma taki lekko niebieskawy kolorek to i ja chyba je mam Smile
a ile takie mleczko?
(18-02-2015 13:20)jujor napisał(a): [ -> ]a ile takie mleczko?

35zł/l +15zł wysyłka
20zł/0.5l +15 wysyłka
Ma ktoś może porównanie do mleka Stans-a? Rolleyes

leo2: może wrzuć w pierwszym poście trochę informacji - co to za produkt, ceny itp.
Porownanie do stansa bylo by mile widziane. Jezeli jest lepsze to bym mogl sprobowac w przypadku jak wyslesz za granice. Jak by byla taka opcja to podaj ceny wysylki.
(18-02-2015 13:45)tsuful napisał(a): [ -> ]Porownanie do stansa bylo by mile widziane. Jezeli jest lepsze to bym mogl sprobowac w przypadku jak wyslesz za granice. Jak by byla taka opcja to podaj ceny wysylki.
Cena wysyłki zabija ten pomysł.
Taniej Ci wyjdzie kupić Stana w lokalnym sklepie, niestety.
Tsuful jest lokalnym sklepem Wink
też mam to mleko od roku i działa -uszczelnia błyskawicznie ,nawet kiedyś mi dziurkę w oponie zalepiło

Co do stansa -to miałem go bardzo dawno temu -mam wrażenie ,że łatwiej się go ściągało zaschniętego ze ścianek opony -ale w sumie zupełnie nic z tego nie wynika ,porównania nie mam
Miałem wersję a'la Stan's oraz wersję a'la Caffe Latex.
Pierwszą polecam, według mnie była lepsza, lepiej uszczelniała i była trwalsza w oponie od Stana.
Wersji a'la CL nie polecam, była dużo gorsza, ale to było wtedy moje indywidualne zamówienie więc mogę sam siebie winić za fanaberie. :-)
od 2 lat używam mleczka leo2 i działa prawie zawsze Smile rozcięcia 4 mm w Fat Albercie już nie załatało, ale nie wiem czy jakieś inne by dało radę ?
Ja mam od marca 2014 o leo2 wersja pieniąca się (które zakupiłem 1,5 roku wcześniej i leżało sobie w butli) zmieszałem to ze slime. Od marca nie wie czy mam dziury czy nie mam. Zapomniałem o kwestii opon, pierdów na zakrętach, ogólnie zapomniałem o temacie. Przedtem jeździłem na samym leo2 mleku i też było spoko. Rok bez dolewek.
(18-02-2015 12:39)leo2 napisał(a): [ -> ](...) Mleczko wytrzymuje w oponie od 1 do 3 miesięcy a w butelce co najmniej rok.(...)

Zmieniałeś skład od marca zeszłego roku?

U mnie mleczko w oponach jest od marca to samo i ciągle działa tj. powietrze nie ucieka nie wiem czy w środku jest jeszcze płynne.

Przy zmianie opon koło sierpnia (czyli po 4-5 miechach) było płynne - przelałem je zatem do nowych opon i tak śmigałem od sierpnia do grudnia.
Ja od 2lat śmigam na tym mleku i działa Smile
Leo2, wszyscy chwalą. Nie myślałeś o profesjonalnej produkcji? Masz już nawet kandydata na dystry w IrlandiiSmile
ja mogę w Walii Wink
Również mam od Leo2 i polecam Smile
Świetne perspektywy, ale diabeł tkwi w szczegółach.
Proszę o PW to pogadamy o konkretach.
Wchodzę w to. Będę dystry na cały świat.
A ja będę lokalnym dealerem w swoim sołectwie i będziesz mnie momank zaopatrywał. I będę Ci wysyłał reklamacje.
Dobra. Będę je rozpatrywał długo i wnikliwie. I trzeba będzie przy tym dużo wódki wypić. Znaczy Ty będziesz pić ze mną. A może jeszcze jakieś zakonnice sobie załatwimy.

Ale ja serio to piszę. Leo2 dlaczego nie ? Bo co ? Twój produkt jest bardzo dobry.
wezme litr ;-) kolo kwietnia :-D

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie