Oficjalne forum ENDURO TROPHY

Pełna wersja: [trasa] Rudawy Janowickie - "Pętla Speediego"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(16-07-2019 11:13)Przeor napisał(a): [ -> ]Wysłałem mejle tym co prosili.
@Deviz, dej mejlaSmile

Małe wyjaśnienie żeby łatwiej było.
Pętelkę mam prawie jak tutaj. Z małym wyjątkiem. Po kolorowych jeziorkach ślad nie idzie po asfalcie w dół i potem podjazd asfaltem pod krzyż milenijny tylko leci terenem (mały wypych) i na ten podjazd asfaltowy wypada pod sam koniec.
Na śladzie są również dwie nawrotki. Pierwsza przed Wołkiem bo chciałem znaleźć alternatywę dla średnio ciekawego zjazdu z Wołka ale scieżka wyjeżdżona przez krosiwa okazała się być zawalona drzewami i zawróciłem. Druga nawrotka jest dłuższa - kilkaset metrów i znajduje się zaraz za zjazdem z Wołka. Także proszę o zmniejszenie skali śladu w okolicy Wołka żeby nie jechać ślepo i potem zawracaćWink
Zjazd z Wołka w maju był totalnie zawalony wiatrołomami. Nie wiem czy uprzątneli. I trza się bokiem przedzierać ale to żadna strata bo Wołkowy zjazd jest średni.
I jak kto chce swoje życie przemyśleć to koniecznie trzeba jechać asfaltowym zjazdem z kolorowych jeziorek i potem asfaltem dymać. Bo na tym podjeździe asfaltowym można to życie sobie przemyśleć.

Dzięki,
przemyślenia spoko, zawsze to alternatywa dla prysznica Big Grin
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie