Oficjalne forum ENDURO TROPHY

Pełna wersja: Kasina Wielka - Antidote Bike Park
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
(21-12-2013 21:40)Rzaq napisał(a): [ -> ]http://43ride.com/roznosci/antidote-bike...-wielkiej/

coś pięknego Smile
od godziny się tym jaram Big Grin
(21-12-2013 21:44)sibik napisał(a): [ -> ]
(21-12-2013 21:40)Rzaq napisał(a): [ -> ]http://43ride.com/roznosci/antidote-bike...-wielkiej/

coś pięknego Smile
od godziny się tym jaram Big Grin

Też się jaram, zobaczymy co to będzie, jeździliśmy czerwoną i białą ale jak na moje umiejętności za dużo hamowania Tongue
No właśnie też mnie bardzo ciekawi co tam powstanie, i czy pozostanie tam jakaś linia dla normalnych ludziTongue, tzn bez "ogromnych gapów"
Raz jechałem tą białą, całkiem fajna, rzeczywiście sporo hamowania, no ale tam jest dość stromoWink Ale piszą, że będzie: „rewitalizacja od podstaw”.
Nie mogłem się zdecydować gdzie wrzucić ten wątek, jak coś źle to sorki, ale widzę że Paweł tu Redbull Rampage wrzucił to chyba będzie pasować Wink

http://forfunbike.blogspot.com/2013/12/k...nieze.html

Szykuje się niezły Bike Park. Wiem, wiem, to nie ęduro, ale i tak pewnie każdy tam zawita Wink Szczególnie DH-Boye z wuwua Big Grin

Ma być więcej km niż Ruzemberoku, ciekawe!
Ja trzymam kciuki za projekt, fajnie że coś takiego się dzieje w PL!
Wszystko większe dało się ominąć, ale generalnie wolałbym jakieś trasy przypominające te naturalne i ze dwa razy dłuższe, wolę kilka razy dokręcić niż ciągle hamować Smile
pisali, że planują zrobić na 2015 singletracki, zresztą poczekajmy aż sytuacja się rozwinie, jak zaczną kopać i jak skończą, wtedy oceni robotę Wink
ja jestem dobrej myśli i trzymam kciuki Smile
Rzaq - Mam bardzo podobne zdanie, szczególnie co do naturalności tras. Zdecydowanie wolałbym pomordować się na korzeniach, naturalnych otwartych winklach, niż na gładkiej uklepanej autostradzie z metrowymi bandami i hopami bijącymi w kosmos Smile

Sibik - no pewnie, super, że coś się dzieje i to tak blisko, jak traski nie będą pasować to się nie będzie jeździć Wink
Ale takie singletracki byłyby super, trzymam kciuki!!
musi się udać Tongue
fajny bp, rzut beretem od Krakowa, na MA będzie gdzie trenować Big Grin
Ciekawie to wygląda, będę kibicował aby się udało "w końcu" coś zrobić w tej Polsce ;D
Wątek przeniesiony i sprzątnięty Smile
Jak byłbym Modem to bym jeszcze posty począwszy od TEGO też tu przeniósł Tongue

Kapitan Misfit

Dziwni jestescie ze sie tak jaracie. Jak jakies nie polaki. Trzeba hejtowac! Napewno bedzie jak z koninkami...bum szakalaka urwe ci ptaka. i po ptokach.

Oby nie!
(22-12-2013 21:50)Wojciechu napisał(a): [ -> ]Jak byłbym Modem to bym jeszcze posty począwszy od TEGO też tu przeniósł Tongue

Zrobione Smile
(22-12-2013 21:50)Wojciechu napisał(a): [ -> ]Jak byłbym Modem to bym jeszcze posty począwszy od TEGO też tu przeniósł Tongue
Niestety przenoszenie postów nie jest takie proste gdy są pisane równocześnie. Silnik forum segreguje je wg daty/godziny i robi się miszmasz.
Proponuję przenieść dyskusję tutaj.

edit
Właśnie tak jak teraz Wink
kurde balans, dlaczego tak daleko od wro Smile
(22-12-2013 21:59)Kapitan misfit napisał(a): [ -> ]Dziwni jestescie ze sie tak jaracie. Jak jakies nie polaki. Trzeba hejtowac! Napewno bedzie jak z koninkami...bum szakalaka urwe ci ptaka. i po ptokach.

Oby nie!

Było "Wisler", były "Koninki na relaksie", czas na "Kasina antidotum na wszystko" Wink
Bardzo dobrze, niech się dzieje, niech powstaje coraz więcej Bikeparków czy będą na stokach czy na terenach płaskich (dirty, pumptracki, norstshory) niech się dzieje. Kultura rowerowa powinna się rozwijać szybciej w PL niż ułomna piłka nożna, warto spojrzeć nie tylko na kopankę która od lat kuleje i przynosi wstyd. Oby jak najwięcej takich projektów!!!

Kapitan Misfit

Spoko ze powstaja. Wiadomka. Ale dzialaja sezon , dwa i okazauje sie ze to polska nie elegancja francja. Interes nie idzie,kasy nie ma,sily i checi odplywaja, pojazwiaja sie hejty i klody pod nogi. I bum! wysrywa sie. Patrz koninki i Gravity Park...
może by tak przy okazji zrobić jakąś trase ęduro bardziej nic typowe dh z wyciągiem ?

taki podjazd jak w rychlebach mniam mniam Smile
(23-12-2013 10:29)KLIMA napisał(a): [ -> ]taki podjazd jak w rychlebach mniam mniam Smile

nikt ci nie broni podjechać pod górę, wyciąg nie jest obowiązkowy Tongue

a tak poza tym to jestem maksymalnie na maksa podjarany tymi planami, mam nadzieję że to wypali bo 30 min wozidłem od Krakowa to stanowi sporą konkurencję dla wyskoków po pracy na lokalne krakowskie ścieżyny. Było tam dobrze już w tym roku, trasy wymagające i fajne, do płynnego jak dla mnie przejechania po X razie a teraz to miazga będzie. Tylko pozazdrościć Szczavikowi i spółce że to praktycznie pod domem mają Smile
(23-12-2013 10:27)Kapitan misfit napisał(a): [ -> ]Spoko ze powstaja. Wiadomka. Ale dzialaja sezon , dwa i okazauje sie ze to polska nie elegancja francja. Interes nie idzie,kasy nie ma,sily i checi odplywaja, pojazwiaja sie hejty i klody pod nogi. I bum! wysrywa sie. Patrz koninki i Gravity Park...

A co się stało w Koninkach
(23-12-2013 10:52)CIAPA napisał(a): [ -> ]
(23-12-2013 10:27)Kapitan misfit napisał(a): [ -> ]Spoko ze powstaja. Wiadomka. Ale dzialaja sezon , dwa i okazauje sie ze to polska nie elegancja francja. Interes nie idzie,kasy nie ma,sily i checi odplywaja, pojazwiaja sie hejty i klody pod nogi. I bum! wysrywa sie. Patrz koninki i Gravity Park...

A co się stało w Koninkach

Koninki miały pecha że ... leżą w Polsce, typowa polska rozpierducha z kasą w tle Dodgy
Świetnie, właśnie na taki szybki wypad z Krakowa w sam raz, ale boję się, że będzie tak jak Misfit napisał - pożre rok-dwa i szlag trafi.
(23-12-2013 11:00)Kasha napisał(a): [ -> ]Świetnie, właśnie na taki szybki wypad z Krakowa w sam raz, ale boję się, że będzie tak jak Misfit napisał - pożre rok-dwa i szlag trafi.

Jak ludziska będą jeździć to będzie satysfakcjonujący zysk i może wytrzyma dłużej Wink (liczę na to )
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie