Oficjalne forum ENDURO TROPHY

Pełna wersja: Szczyrk Mountain Resort
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Cena biletu kusi Wink
Aż 8.5km łącznie? Grubo :]
(28-07-2019 10:34)mikey napisał(a): [ -> ]Cena biletu kusi Wink
To na razie dwie trasy. Muszą wabić.
(28-07-2019 15:32)t.o.p.o.l. napisał(a): [ -> ]
(28-07-2019 10:34)mikey napisał(a): [ -> ]Cena biletu kusi Wink
To na razie dwie trasy. Muszą wabić.

Wiadomo. Ale chyba odpuszczę stanie w gigantycznych kolejkach i przejadę się w tygodniu.
Nie zapomnijcie ocenić ławeczek i bikebaru, bo bez tego upadną... W sumie przy 8km to nawet nie powinni się otwierać, bo kto by przyjechał na 15 min jazdy... Big Grin
xyz do usuniecia
(29-07-2019 19:06)Vasya napisał(a): [ -> ]Nie zapomnijcie ocenić ławeczek i bikebaru, bo bez tego upadną... W sumie przy 8km to nawet nie powinni się otwierać, bo kto by przyjechał na 15 min jazdy... Big Grin

No ale tam masz jak chomik w karuzeli. Caly dzien po tym samym napieprzać. I komy na strawie robić.
I w sumie jakby ktoś na agrafkę się wybrać to też lipa bo będzie masa piechurów....
(hmmm może by tak komuś podsunąć pomysł żeby szlak przenieśli gdzie indziej? Wink )
Masz jeszcze trasę DH, która szła w zawodach Wink

Kurczę, teraz czytam że 2 trasy, a z tego co pamiętam miały być 3 na otwarcie.
Fajna linia na zakończenie tripa. Planuję w ten weekend wjechać z Buczkowic na Skrzyczne, potem Baranią, następnie wrócę właśnie na te nowe ścieżki, pyknę je dwa razy i pocisnę czerwonym do Buczkowic. Także idealnie się wpisująSmile.
(29-07-2019 22:05)martin.h napisał(a): [ -> ]Masz jeszcze trasę DH, która szła w zawodach Wink

Kurczę, teraz czytam że 2 trasy, a z tego co pamiętam miały być 3 na otwarcie.

Ten flow ma mieć 5.6km i miejsce na przerwę w połowie około, więc można to uznać za dwie trasy w jednej.

Co Agrafki to wątpię żeby w wakacje w weekend przy takiej pogodzie była pusta i przejezdna. Choć chyba ma lać w weekend?
[Obrazek: 67499120_3059935500748308_36243292667888...e=5DA9EB82]
(30-07-2019 06:50)fnk napisał(a): [ -> ]Fajna linia na zakończenie tripa. Planuję w ten weekend wjechać z Buczkowic na Skrzyczne, potem Baranią, następnie wrócę właśnie na te nowe ścieżki, pyknę je dwa razy i pocisnę czerwonym do Buczkowic. Także idealnie się wpisująSmile.

Da się podjechać z Buczkowic czy trzeba pchać?
Bo planuje wycieczkę na Baranią i myśle jak do tego podejść taktycznie :0
(01-08-2019 14:55)Krzysztof_BB napisał(a): [ -> ]
(30-07-2019 06:50)fnk napisał(a): [ -> ]Fajna linia na zakończenie tripa. Planuję w ten weekend wjechać z Buczkowic na Skrzyczne, potem Baranią, następnie wrócę właśnie na te nowe ścieżki, pyknę je dwa razy i pocisnę czerwonym do Buczkowic. Także idealnie się wpisująSmile.

Skoro chcesz jechać Barania Górę, to dlaczego sobie nie podjezdziesz z Doliny Zimnika szuterkiem?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
[quote='Krzysztof_BB' pid='351907' dateline='1564667754

[/quote]

Buczkowice - Szczyrk - droga skrzyczeńska - Małe Skrzyczne , większość w siodle.
Moim zdaniem trasy w pytkę, ale kolejki gigant. Jeździłem kolejką na Skrzyczne bo było szybciejSmile.
Mam nadzieję, że dzieki temu wielkiemu hajpu na Skrzyczne będzie jutro mało ludzi w BB Smile

(03-08-2019 21:44)kapa3991 napisał(a): [ -> ]Mam nadzieję, że dzieki temu wielkiemu hajpu na Skrzyczne będzie jutro mało ludzi w BB Smile

I tak właśnie było Big Grin
A nawet jest Smile. Na daglezjowym obecnie 3 osoby w tym ja Smile.
Jeden minus ale taki mały. W tygodni jest do 17... Ale mówią że jak będzie zainteresowanie to wydłużą czas pracy. Nie byłem ale ponoć trasy bardzo lajtowe. Kiedyś się wybiorę i czekam na kolejne, oraz połączenie z BB. Ciekawi mnie jak ma działać w planie połączenie w drugą stronę
Nie ma zapotrzebowania obecnie na trasy bardzo trudne. A przynajmniej na początku. Ja czekam na jakieś połączenie z Bielskiem. Miejscówka jako całość ma przyszłość bo o nią chce dbać zarówno prywaciarz jak i władze lokalne. Nic tylko zazdrościć.
Moja subiektywna minirecka po dzisiejszej wizycie.
Trasy dwie. Hip Hopa to całkiem gładki pofalowany chodnik - nie moja bajka. Otik całkiem OK, naturalna ścieżka, malutkie usypane hopki, trochę większe dropy z pieńków, w dolnej części jary ze ściankami (porównałbym ją może do Borsuka?), w każdym razie skala trudności o wiele mniejsza niż Cygan i pokrewne, ale... Trafiłem na kompletnie mokrą trasę - cała pokryta warstwą rozjeżdżonego błota. Musi wyschnąć. Dodatkowo lokales, u którego najczęściej nocuję powiedział, że tamta okolica tak ma - jak dostanie wody, to długo schnie. W sobotę byłem na Koziej, była burza z 10-15 min i solidnie lunęło, a na trasach sucho. Ale przede wszystkim - jeden wjazd to 23 zł. Jest całodzienny w akceptowalnej cenie, ale ile można latać jedną trasą? Więc dopóki nie przybędzie tras, albo nie wprowadzą np. karnetu na 3 wjazdy w dobrej cenie, to nic tam po mnie.
PS
Nie opłaca się atakować tras od góry. Kupę wysokości trzeba stracić nartostradą. Może wpadną na pomysł linii ze szczytu Małego Skrzycznego do tras...
PS 2
I fakt, w sobotę na Koziej były pustki. Smile
Mnie się marzy czarna trasa z samej góry na dół, przy długości 5-6 km i 700 m w pionie byłoby to fajne wyzwanie.
Mam nadzieję, że do przyszłego roku uruchomią przynajmniej z 2-3 nowe trasy, bo jechać na cały dzień i jeździć po dwóch trasach trochę mija się z celem, a jak trafisz na tłok, to zamiast przyjemności z jazdy będzie wk#rw Wink
Ja w sumie liczyłem na dużą przepustowość kolejki no ale może tylko w zimie jest taka szybka.
Oj tak genialna byłaby trasa 5-6km i 700m w dół. Tam w sumie to mogą zrobić tak, że tras jakby się przeplatały to można nimi mieszać i tak by byłoby ich więcej.
Na jesień ma dojść jeszcze 5km tras. Ciekawe czy jedna czy dwie
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie