Oficjalne forum ENDURO TROPHY

Pełna wersja: Saalbach - Lipiec 14-21
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Siema,

z Kejsajem jedziemy z Wrocławia 14 lipca z rana do Saalbach na tydzień czasu mamy 2 miejsca w aucie na 2 osoby + 2 rowery, czy ktoś jest może chętny na tripa?
Cenowo to wychodzi bardzo atrakcyjnie:
1. W cenie noclegu mamy karnety na wszystkie wyciągi + dodatkowe atrakcje, baseny etc
2. Cenowo da się urwać nocleg w granicach 700 zł na głowę
3. W lipcu działają wszystkie wyciągi w tygodniu więc nie ma się o co martwić Wink

Jeśli ktoś ma ochotę na wspólnego tripa to zapraszamy, finalny deadline na "zgłoszenia" ustalam do końca tygodnia Smile

pozdr, Michał
To się miniemy my z ekipą Śmigamy do Saalbach 21-28 Smile
A my z ekipą 07-14.07 Big Grin
Kurdełe ! Szkoda !
(21-05-2018 11:47)zienio napisał(a): [ -> ]To się miniemy my z ekipą Śmigamy do Saalbach 21-28 Smile

A my 28-04 Big Grin
haha, to za rok moze trzeba zrobic forumowy wypad ? Big Grin
Jestem za Big Grin
(21-05-2018 17:07)huczyn napisał(a): [ -> ]haha, to za rok moze trzeba zrobic forumowy wypad ? Big Grin
Haha
Chciałbym przypomnieć, że podczas forumowego wyjazdu do Saalbach w 2013 wystawiliście nas tłumacząc się że nie macie auta. Przełożyło się to na wyższe koszty noclegu.

Tak, mam dobrą pamięć i bywam złośliwy.
Podziwiam za pamięć 5 lat wstecz, co do auta to akurat możliwe bo swoje mam od 2,5 roku i kompletnie nie kojarzę tematu i raczej wątpię, że ktoś kogokolwiek wystawiał specjalnie na dodatkowe koszty.
Ale dziękuję za przypomnienie - nic to nie wniosło do tematu ale mam nadzieję, że poczułeś się lepiej Smile

(21-05-2018 20:14)mareko napisał(a): [ -> ]
(21-05-2018 17:07)huczyn napisał(a): [ -> ]haha, to za rok moze trzeba zrobic forumowy wypad ? Big Grin
Haha
Chciałbym przypomnieć, że podczas forumowego wyjazdu do Saalbach w 2013 wystawiliście nas tłumacząc się że nie macie auta. Przełożyło się to na wyższe koszty noclegu.

Ach już pamiętam, nawet jakiegoś maila znalazłem, że miałeś zorganizować nocleg i transport i kojarzę również, że ten transport niestety nie był dla nas dogodny bo mieliśmy się tarabanić pociągiem z tymi wszystkimi rzeczami do jakiegoś Bielska czy podobnych rejonów tak więc nie wiem po co przypominasz o takich rzeczach Wink

(21-05-2018 20:14)mareko napisał(a): [ -> ]
Haha

(21-05-2018 22:53)huczyn napisał(a): [ -> ]Podziwiam za pamięć 5 lat wstecz, co do auta to akurat możliwe bo swoje mam od 2,5 roku i kompletnie nie kojarzę tematu i raczej wątpię, że ktoś kogokolwiek wystawiał specjalnie na dodatkowe koszty.
Ale dziękuję za przypomnienie - nic to nie wniosło do tematu ale mam nadzieję, że poczułeś się lepiej Smile

Ach już pamiętam, nawet jakiegoś maila znalazłem, że miałeś zorganizować nocleg i transport i kojarzę również, że ten transport niestety nie był dla nas dogodny bo mieliśmy się tarabanić pociągiem z tymi wszystkimi rzeczami do jakiegoś Bielska czy podobnych rejonów tak więc nie wiem po co przypominasz o takich rzeczach Wink
http://endurotrophy.pl/forum/showthread....0#pid64170

Możesz śmiało wkleić tego maila o tym że "miałem zorganizować nocleg i tranpsort".

Zachowaliście się jak dzieciaki, a że przewinął mi się ten wątek na tapatalku, to złośliwie wypomniałem.
https://prnt.sc/jkzgww
Będziemy się tak przepychać teraz? Jeśli masz kolejne uwagi to zapraszam na priv.
Nie ze mną ustalałeś.
Kilkadziesiąt osób było na tym wyjeździe, a tylko was dwóch wystawiłem? :-)
EOT z mojej strony.
ALe człowieku, czemu ty sie burzysz, odgrzebujesz jakiś temat, o którym każdy zapomniał, nie wiem, piszesz jakieś smuty, daj już sobie spokój, jak widać transportu z Wrocławia nie było i tyle. Jeśli serio masz jakiś problem to zapraszam na priw, możemy porozmawiać.

(22-05-2018 16:38)mareko napisał(a): [ -> ]Nie ze mną ustalałeś.
Kilkadziesiąt osób było na tym wyjeździe, a tylko was dwóch wystawiłem? :-)
EOT z mojej strony.
mamy ostatnie wolne miejsce do auta na wyjazd do Saalbach, obecny sklad:
Vasco, Kejsaj i ja.
Jadę z starą ekipą hindenburgextreme i inni lecimy na Saalbach w terminie 21-28 lipca.
W sumie koło 18 ludzio/roweru nas bedzie jak pamietam.
W tym samym terminie, tylko na krócej, wybieram się ze znajomymi i też mamy jeszcze miejsce http://endurotrophy.pl/forum/forumdisplay.php?fid=107
My z ekipą 6 osobową też lecimy 21-28 Lipca do Saalbach.
To Panowie pifko na miejscu Big Grin
ps. Gdzie kimacie, jak wolno zapytać?
To się chyba miniemy wszyscy z Wami bo my jedziemy 15-21 Tongue
Panowie polecicie jakis nocleg na weekend na czas festiwalu w leogang albo sallbach?? Potrzebne cos na dwie osoby i najlepiej z ta joker card zebym mogl wszedzie jezdzicSmile a i czy są tam też jakies trasy dla srednio zawansowanych poniewaz chce jezdzic z zonaSmile
(04-07-2018 18:40)Dejv napisał(a): [ -> ]Panowie polecicie jakis nocleg na weekend na czas festiwalu w leogang albo sallbach?? Potrzebne cos na dwie osoby i najlepiej z ta joker card zebym mogl wszedzie jezdzicSmile a i czy są tam też jakies trasy dla srednio zawansowanych poniewaz chce jezdzic z zonaSmile

Napisałem PW. Zdefiniuj średniozaawansowany. Na trasach bikeparkowych spora tarka, najłatwiej na Panorama i Milka, ALE żeby się tam dostać trzeba pokombinować szutrami albo przejchać Wurzen trail (korzenny trawers, dość wycerpujący) - wyciąg z Saalbach jest w remoncie (Kohlmaisgipfelbahn), trzeba jechać innym. Super trasą jest Hackelberg trail, moim zdaniem jest łatwy (jak na szlak w górach), długi i genialne widoki. Weź koniecznie zapasowe klocki, bo b. dużo hamowania jest.
Generalnie Milka Trial w Saalbach jest raczej lajtowa ale trzeba i tak uważać na zdradzieckie sypkie podłoże bo rok temu tam wywinalem orla i 2 miesiace leczenia reki ;P
(03-07-2018 18:03)zienio napisał(a): [ -> ]My z ekipą 6 osobową też lecimy 21-28 Lipca do Saalbach.
To Panowie pifko na miejscu Big Grin
ps. Gdzie kimacie, jak wolno zapytać?
A tu jedziemy https://www.ferienpension-saalbach.com/de/
Mam pytanie, czy poruszanie się rowerm po szlakach pieszych jest w Austrii (w tym rejonie) dozwolone?
Niestety nie.
Austria ma odgórny zakaz poza wyznaczonymi trasami
https://www.imba-europe.org/news/access-...parliament
Dzięki za info.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie