Oficjalne forum ENDURO TROPHY

Pełna wersja: Singletrack Glacensis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kolejna inicjatywa w rejonie Kotliny Kłodzkiej, planowane 60km singletracków po obu stronach granicy zaraz przy Bystrzycy Kłodzkiej. Dokładniejszych szczegółów tego projektu nie znam.

https://www.facebook.com/Jagodna/posts/1710221695735882
(25-03-2018 00:10)bzx napisał(a): [ -> ]Kolejna inicjatywa w rejonie Kotliny Kłodzkiej, planowane 60km singletracków po obu stronach granicy zaraz przy Bystrzycy Kłodzkiej. Dokładniejszych szczegółów tego projektu nie znam.

https://www.facebook.com/Jagodna/posts/1710221695735882

no i bajka,tereny przednie ,ludzi na szlakach malutko (w tyg.praktycznie ruch zerowy)
Poręba - przeł. nad Porębą - Jagodna - Spaolna -Bystrzyca Kłodzka to był pierwszy mój szlak w Górach Bystrzyckich i okolicy.
Miejmy nadzieje że wezną sie przy okazji za droge 389 bo tam to jeszcze kostka leży od II wojny światowej (autostrada Göringa).
W stronę Zieleńca z przełęczy nad Poręba droga cud malinka(asfalt),widoczki niezłe
Już 3lata temu o tym słyszałem i coś wiele sie nie dzieje.. Z najnowszych miejscówek to Babia góra trails rusza niebawem z budową, Więc jeszcze w tym roku będzie gotowe.
(26-03-2018 01:08)tomek napisał(a): [ -> ]Już 3lata temu o tym słyszałem i coś wiele sie nie dzieje.. Z najnowszych miejscówek to Babia góra trails rusza niebawem z budową, Więc jeszcze w tym roku będzie gotowe.

Jak widać, właśnie się dzieje Wink A na dyskusję o miejscówce przy Babiej zapraszam do dedykowanego wątku.
Dzieje się, dzieje. Ekipa ze Srebrnej PM Bike nie próżnuje. http://www.pmbike-experts.pl/projektowan...rowerowej/
Info prosto z placu budowy.
Dzieje się, dzieje! Smile Dopiero na wiosnę rozstrzygnięto wszystkie przetargi i budowy ruszyły pełną parą. Jeśli dobrze policzyliśmy to aktualnie 9 koparek + ekipy od obróbki ręcznej działa w terenie na ten moment przy budowie Glacensisa! Wraz z chłopakami z PM robię odcinek od Wilczej Przełęczy do Opolnicy, jakieś 8km, potem 3km przy Hotelu w Bardzie.

Więcej info na facebooku:
https://web.facebook.com/singletrackglacensis/
W przyszłym roku będzie gdzie pośmiać
Przekierowanie