Oficjalne Mistrzostwa Polski w rowerowym Enduro – Świeradów-Zdrój 14.06.2015

Logo

Witajcie.
Historia Wasza i nasza zatoczyła koło i kiedy zaczynaliśmy organizować nasze zawody „Enduro Trophy” w 2009 roku właśnie w Świeradowie-Zdroju nikt nie wiedział w jakim kierunku pójdzie ten „sport” a o Mistrzostwach Polski w tej dyscyplinie mało kto pewnie wtedy myślał. I teraz po 6 latach znów będziemy w Świeradowie-Zdroju w niedzielę 14. czerwca z naszą imprezą tyle że tym razem w randze Mistrzostw Polski, na które serdecznie wszystkich zapraszamy!

Impreza jak każde „Enduro Trophy” jest otwarta dla wszystkich chętnych z tą różnicą, że będą oddzielne klasyfikacje dla zawodników z licencjami Polskiego Związku Kolarskiego i dla zawodników bez licencji – dla tych nic się nie zmienia czyli nadal będzie klasyfikacja kobiet, mężczyzn, Mastersów (mężczyzn w wieku 40+) oraz Hardtaili. Natomiast dla zawodników z licencjami Polskiego Związku Kolarskiego oddzielnie będę 3 klasyfikacje zgodnie z UCI: kobiet, Elity mężczyzn i Mastersów (mężczyzn w wieku 30+). Swój udział zapowiedziała już czołówka DH a wśród nich między innymi Sonia Skrzypnik, Arek Perin i Michał Śliwa, nie zabraknie także Mistrza „Enduro Trophy” sezonu 2014 Kuby Jarosza – taka grupka zawodników zapewni ściganie się na najwyższym poziomie w naszym kraju! Nie może Was tam zabraknąć a skoro czołówka zawodników będzie jechała z licencjami PZKol’u to otwierają się drzwi do miejsc na podium dla zawodników bez licencji. Oczywiście cała impreza będzie sędziowana przez fachowców Polskiego Związku Kolarskiego związanych od lat ze sportami grawitacyjnymi a pomiar czasu będzie w pełni elektroniczny i przeprowadzony przez firmę zewnętrzną nie związaną z Organizatorem zawodów.

Jeszcze raz zapraszamy do Świeradowa w dniu 14. czerwca na bardzo fajną imprezę, wymagającą technicznie i kondycyjnie trasę oraz tak jak zawsze gwarantujemy, że będzie kupa frajdy i przyjacielska atmosfera.
Szczegółowy Regulamin przedstawiony zostanie w kwietniu.

Miło nam również poinformować, że zawody będą realizowane ze środków Gminy Miejskiej Świeradów-Zdrój – bardzo dziękujemy za wsparcie!

Do zobaczenia!