ENDURO TROPHY Bielsko-Biała 28.07.2012

Już 28 lipca po raz trzeci w tym sezonie odbędą się Wasze ulubione zawody „ENDURO TROPHY”. Tym razem zawitamy do Bielska-Białej, gdzie będziecie musieli zmierzyć się ze szczytami, trawersami i zboczami gór okalających miasto.

Trasa to zupełna nowość, zamiast znanego już wszystkim z poprzednich edycji Beskidu Małego wybraliśmy Beskid Śląski, gdzie szykujemy dla Was kawałek łatwego podjazdu, malowniczy trawers oraz 3 konkretne zjazdy. Na trasie znajdziecie wszystko co dobre w Beskidzie Śląskim czyli Beskidzkie Rąbanki, gruboziarnisty szuter, spore przewyższenia oraz ukochane przez wszystkich single – a wszystko zamknięte będzie w całkiem zgrabną pętlę, która powinna Wam przypaść do gustu. Po zawodach oczywiście nie zabraknie jedzenia, zimnego piwa, ogniska i after party.

Począwszy od zawodów w Bielsku-Białej ruszamy na poważnie z kategoriami Hardtail, czyli coś dla rowerowych ortodoksów, lubiących mieć twardo pod pupą, oraz Masters – dla odrobinę mniej młodych enduraków, z co najmniej czterdziestoma wiosnami na karku.

Podstawowe informacje:

  • Baza Zawodów: Ośrodek Wypoczynkowy „Transportowiec”, znajdujący się u podnóży Dębowca przy Alei Armii Krajowej 316
  • Start zawodów: 28 lipca, godz. 9.00 spod „Hali Pod Dębowcem”, mieszczącej się przy ulicy Karbowej 26
  • Dekoracja i nagrody: Ośrodek Wypoczynkowy „Transportowiec” – godz. 19.00

Zapraszamy!

 

Rejestracja:
http://endurotrophy.pl/rejestracja/

Regulamin zawodów:
http://endurotrophy.pl/regulamin/

Kontakt w sprawie noclegów:
agnieszka@horizonfive.com