Kalendarz imprez ET2012

Co prawda pewnie i tak większość z Was zdążyła znaleźć już kalendarz na forum, niemniej, z nieukrywaną radością prezentujemy kalendarz imprez na rok 2012.

26.05 – Mszana Dolna

23.06 – Zawoja

07.07 – Czarna Góra (Stronie Śląskie)

25.08 – Bielsko-Biała

15.09 – Brenna

Rozpoczynamy prawdziwym hardcorem, trasa w Beskidzie Wyspowym dokładnie wskaże kto nie przyłożył się zimą i wczesną wiosną do treningu. After party będzie równie bezlitosne, jednak wskaże osoby niewytrenowane w innej dziedzinie… ;)

Maruderzy będą mieć miesiąc na poprawienie formy – trasa w Zawoi to także nie przelewki, choćby ze względu na wysokość okolicznych szczytów. Dodatkowo z tą edycją powiązana jest pewna niespodzianka – ale szczegóły zdradzimy w odpowiednim czasie.

Trzecia edycja to klasyk klasyków i oddech od Beskidów, czyli lubiana przez wszystkich Czarna Góra. Czy w tegorocznej edycji będą jakieś zmiany? Najlepiej sprawdźcie to osobiście.

Kolejna odsłona serii to Bielsko-Biała – jak zwykle będziecie zaskoczeni. Całkowicie nowa trasa udowodni wszystkim niedowiarkom jak wielki potencjał tkwi w tym wydawało by się zjeżdżonym do cna rejonie.

Wszystko co dobre szybko się kończy. Tak będzie niestety i tym razem, ostatnia impreza spod szyldu ET odbędzie się 15 września w Brennej. Kultowa już trasa i jak zwykle świetna impreza, do tego połączona z zakończeniem sezonu. ET Brenna 2012 – to będzie prawdziwy koniec świata :)

Zapraszamy!

Zaszufladkowano do kategorii ET 2012