ENDURO TROPHY Brenna – plan zawodów

PLAN ZAWODÓW:

8.00 – 8.45 – rejestracja zawodników w Biurze Zawodów.

8.45 – krótka odprawa techniczna z zawodnikami.

9.00 – oficjalny start zawodów.

17.00 – 19.00 – zakończenie zawodów przy Hotelu Izery, mycie rowerów itp.

18.00 – 20.00 – posiłek regeneracyjny oraz zimne darmowe piwo w bazie zawodów w Kotarzu.

20.00 – ogłoszenie wyników, wręczenie oraz losowanie nagród.

21.00 – 4.00 – AFTER PARTY :-)

PRZEBIEG TRASY ZAWODÓW:

Biuro Zawodów oraz start tradycyjnie odbędzie się spod Kotarza w centrum Brennej. Następnie wdrapujemy się zielonym szlakiem w kierunku Błatniej.

OS 1 podjazdowy – pod koniec zielonego szlaku zaczynamy krótki odcinek podjazdowy i kończymy go na grani zaraz obok startu kolejnego Odcinka Specjalnego.

OS 2 zjazdowy – kultowy zjazd szlakiem Harcerskim do Jaworza Nałęża, oj będzie się działo :-) uważajcie tam na spore prędkości oraz zdradliwe zapadliska, wypłukane korzenie oraz drzewa, grawitacja będzie Was ściągała w prawą stronę, czeka Was też przeprawa przez 2 strumyki.

Następnie szlakiem tzw. Szklanym wdrapujemy się na Błatnią – trasa wiedzie szerokimi szutrówkami o różnym nachyleniu a następnie wbijacie się na szlak żółty i atakujecie Błatnią. Dalej kierujecie się w kierunku Stołowa skąd zacznie się kolejny Odcinek Specjalny.

OS 3 trawersowy – ze Stołowa ruszacie ostrą bombą w dół a następnie ostro skręcacie w prawo, potem trochę podjazdu i znowu w dół.

Następnie kierujecie się na Przełęcz Karkoszczonka i przesiadacie się na czerwony szlak – tam czeka Was piękny leśny trawersik oraz kultowa Beskidzka Columbia, którą tym razem proponujemy przejechać dla przyjemności jako dojazdówkę.

OS 4 zjazdowy – kawałek od Salmopolu rozpoczniecie kolejny Odcinek Specjalny zakończony kultowym strumykiem płynącym do Brennej-Leśnicy.

Następnie wdrapujecie się na Grabową i zmierzacie w kierunku Horzelicy.

OS 5 zjazdowy – to kolejny kultowy zjazd z Horzelicy, uważajcie żebyście nie weszli tam w prędkość naddźwiękową :-)

Na edycji w Brennej po raz kolejny będziemy losować kask Urge oraz dla 50. zawodnika generalki Wojtek Koniuszewski z firmy Total Bikes ufunduje profesjonalne szkolenie rowerowe! Dla zwycięzców czekają oczywiście produkty Endury oraz inne liczne nagrody.

Przypominamy również że począwszy od edycji w Bielsku-Białej każdy zawodnik, który wystartuje w minimum 3 edycjach Enduro Trophy w sezonie 2011 weźmie udział w losowaniu nagrody specjalnej – ramy Enduro z oferty HORIZON BIKES !!!

 

Regulamin

Zarejestruj się

Rejestrację on-line wyłączamy w piątek o 23:59, kolejna możliwość rejestracji przed zawodami w sobotę od godziny 8:00.

Do zobaczenia w Brennej!