ENDURO TROPHY Bielsko-Biała – 11.06.2011

Niewielki teren, mnóstwo szczytów i przełęczy. Czterdziestokilometrowa trasa o profilu niczym ostrze piły. Wąskie ścieżki, ciasne agrafki, pełna prędkość na zjazdach i mozolne podjeżdżanie po drogach wysypanych kamieniami. To wszystko atrakcje zawodów Enduro Trophy. Podejmiesz wyzwanie?

Już w najbliższą sobotę, 11 czerwca 2011 odbędzie się druga tegoroczna edycja Enduro Trophy, zawodów, w których czas liczony jest tylko na odcinkach specjalnych. Tym razem areną zmagań będzie zachodnia część Beskidu Małego. Małego, ale emocjonującego. To niewielkie pasemko gór przyklejone niemalże do Bielska-Białej obfituje w stromizny generujące trudności, jakich nie spodziewasz się w tym niepozornym z nazwy Beskidzie. Trasę zaprojektowali ludzie, którzy w tej części Karpat znają każdy kamień. Dzięki temu możesz być pewien, że nie przegapisz najlepszych ścieżek w okolicy, a podjazdy są zaplanowane tak, byś nie musiał zbyt często schodzidć z roweru. Dania serwowane w postaci poszczególnych odcinków specjalnych są wprost wyśmienite, a deser w postaci after party w schronisku na Magurce Wilkowickiej zadowoli największych malkontentów.

Start i meta zawodów będą położone na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wilkowicach, przy ulicy Szkolnej 8a. Na posiłek dla startujących, oraz pozostałą część imprezy zapraszamy do schroniska na Magurce Wilkowickiej.

Żeby było jeszcze bardziej emocjonująco począwszy od imprezy Bielsku-Białej każdy zawodnik, który wystartuje w minimum 3 edycjach Enduro Trophy weźmie udział w losowaniu nagrody specjalnej – ramy Enduro z oferty HORIZON BIKES !!!

Regulamin

Zarejestruj się

Rejestrację on-line wyłączamy w piątek o 23:59, kolejna możliwość rejestracji przed zawodami w sobotę od godziny 7:00.

Nocleg organizujemy w schronisku na Magurce Wilkowickiej, chętnych prosimy o kontakt na maila: pawel@horizonfive.com

Noclegi w schronisku w cenie 25-28 PLN + 4 PLN za pościel, własna karimata i śpiwór 15 PLN, namiot 10 PLN.