ENDURO TROPHY Czarna Góra – 21.05.2011

Poczuj wolność – pędząc w dół stromymi szlakami na granicy ryzyka. Poczuj adrenalinę – w pełnym skupieniu pokonując techniczne sekcje ogromnych głazów i śliskich korzeni. Pokonaj strach, własne słabości i wymagającą trasę – poczuj smak zwycięstwa.

Już po raz drugi Masyw Śnieżnika będzie milczącym świadkiem zmagań mających na celu wyłonienie najszybszego z najwytrzymalszych. Dwa syte odcinki podjazdowo-trawersowe wskażą, kto jest najlepiej balansującą na głazach baletnicą o stalowych łydkach, dwa szybkie i techniczne zarazem zjazdy dostarczą ton przyjemności i hektolitrów adrenaliny, a błoto i korzenie na finalnym odcinku prowadzącym stokami Czarnej Góry pokażą miejsce w szeregu każdemu, kto nie okaże im należytego szacunku.

Trasa liczy około 40 km, jej pokonanie powinno zająć nie więcej jak 8 godzin. Start, meta oraz biuro zawodów będą zlokalizowane u stóp Czarnej Góry w Karczmie Czarna Góra. Okolica obfituje w miejsca noclegowe, przy samym biurze zawodów będzie też dostępne pole namiotowe. Warto przyjechać na dłużej, choćby po to, by zostać na będące już niemal znakiem rozpoznawczym serii Enduro Trophy doskonałe after party zaczynające się tuż po dekoracji zwycięzców i trwające do białego rana…

Do zobaczenia już 21 maja na Czarnej Górze!

Regulamin

Zarejestruj się