ENDURO TROPHY Świeradów-Zdrój – 11.09.2010

Zeszłoroczna edycja Enduro Trophy w Świeradowie – Zdroju przeszła do historii nie tylko jako pierwsze zawody enduro w Polsce, organizatorzy od razu postawili poprzeczkę bardzo wysoko, trasa pokazała wszystko co najlepsze w Górach Izerskich i bynajmniej nie miało to nic wspólnego z szutrowymi drogami z których są znane.

A w tym roku będzie jeszcze ciekawiej! Ok. 1700m przewyższenia i 35km do pokonania. Odcinki Specjalne zostały przedłużone o fragmenty, które w zeszłym roku wydawały sie nieprzejezdne a wiosenne intensywne opady jeszcze „poprawiły” trasę w miejscach gdzie była zbyt łatwa…

Dodatkową atrakcją będzie ekipa z Extreme Sport Channel kręcąca materiał o tej nowatorskiej formule zawodów, gdzie oprócz rywalizacji, która schodzi na dalszy plan, ważniejsza jest integracja zawodników podczas wspólnej „wyrypy” na trudnych technicznie trasach. Nie można także nie wspomnieć o  tzw. OS6 – czyli after party, które trwa do póżnych godzin nocnych a jego ukończenie bywa trudniejsze niż zmagania z trasą :-).

„Baza” zawodów, jak tez i kwatery – Dom Wczasowy „Izery”
W celu zarezerwowania noclegów prosimy dzwonić: 075 781 10 25 | tel. kom.: 608 441 997

Zapraszamy do Świeradowa już w najbliższa sobote 11 września.

Do zobaczenia!