ENDURO TROPHY Mszana Dolna – 28.08.2010

EMTB Enduro Trophy w Beskidzie Wyspowym – tego jeszcze nie było!

Juz 28 sierpnia (Sobota!) zapraszamy Was na na kolejną edycję tych ciekawych zawodów. Tym razem gości nas Gmina Mszana Dolna.

Trasa, którą dla Was wytyczyliśmy do łatwych nie należy, ale do tego jesteście juz przyzwyczajeni z poprzednich edycji :)
Do pokonania będzie ok. 50km w poziomie i blisko 2.000 m w pionie oraz trzy wspaniałe szczyty. Zapewniający niezapomniane widoki Ćwilin, trudny do zdobycia Lubogoszcz i bezkompromisowy Szczebel!

OS’y zjazdowe zapewnią Wam wszystko co najlepsze. Duże prędkości i wrażenia jazdy w ‚tunelu’ na szybkich singlach, sporą dawkę korzeni i nieprzebrane morze kamieni oraz techniczne odcinki dla ludzi tylko o silnych nerwach, gdzie trzeba będzie walczyć o kazdy metr deniwelacji!

OS podjazdowy i interwałowy wycisna z Was ostatnie kilodżule enrgii, nie będzie na nich większych trudności technicznych w zamian będzie możliwość łatwego wyprzedzania.

Z mety ostatniego OS’u jeszcze tylko  dojazd do bazy zawodów – Osrodka Domków Wypoczynkowych „Chmurka”  gdzie  nastąpi  dekoracja zwycięzców poszególnych kategorii a później tradycyjnie już afterparty: ognisko, pieczenie kiełbasek  czyli tańce, hulanki i swawola do późnych godzin wieczornych.
Do zobaczenia!

Uwaga:
Start do pierwszego OS’u – podjazdowego – będzie miał miejsce z Przełęczy Wilczyce o godzinie 9:00

Regulamin

Zarejestruj się

Dojazd